Без рубрики

5 бійок депутатів: найвідоміші Рембо в українському парламенті. ВІДЕО

|

Цього тижня билися в парламенті. Не в сесійній залі, як завжди, а на засіданні погоджувальної ради.

Факти тижня вирішили згадати найгучніші бійки депутатів, передає WestNews.

Бійка Бойка та Ляшка.

Проявив себе депутат як боєць, що добре володіє правою. Хоча в попередніх скликаннях Ради не був помічений у боях. Спокійний, інтелігентний, здавалося, вивести його з рівноваги навряд чи комусь під силу.

Поєдинок був незапланованим. Тож і ставок на переможця ніхто з присутніх нардепів зробити не встиг. Та й навряд чи хтось міг передбачити, що бій розтягнеться аж на два раунди. І що після пропущеного удару Ляшко продовжить атакувати суперника.

До третього раунду справа вже не дійшла – рефері зупинив поєдинок.

У підсумку більшістю голосів нардепи віддали перемогу Бойку. Хоча радикали не визнали поразки. Гламурна соратниця Ляшка Альона Кошелєва переконана: бій був не за правилами. І навіть разом з колегами звернулася до ГПУ, аби та відкрила кримінальне провадження проти кривдника її лідера.

Аби розібратися чи порушував Бойко правила, журналісти Фактів тижня звернулися до професійного боксера. До чемпіона світу з боксу за версією WBC у 2015-му році Віктора Постола.

– Ось ці удари в боксі збоку, знизу все за правилами. Просто не можна бити відкритою рукавицею, як у другому повторі я бачив. Так не можна бити, треба щоб чітко був кулак довернутий, – коментує Віктор.

Бійка Олександра Шевченка та Ляшка.

Олегу Ляшку не звикати до подібних ударів. Варто згадати лише його попередній двобій з Олександром Шевченком. Хоча заради справедливості слід додати – депутати у різних вагових категоріях.

Пригадуючи той поєдинок, Олександр Шевченко запевнив, що насправді не бив Ляшка. Але пізніше таки зізнався: може, трохи і зачепив, відправивши лідера радикалів у легкий нокдаун.

Але зараз на Ляшка він зовсім не гнівається. Та й сам Олег Валерійович претензій не має. Навпаки, політики тепер наче нерозлийвода в парламенті.

Бійка Соболєва з Івченком.

Після цього кулачного бою дружби, здавалося, вже не буде ніколи. На кону поєдинку стояв цілий законопроект, який депутат від Самопомочі Соболєв не поділив з нардепом від Батьківщини Івченком.

Та депутати заявляють, це був насправді не бій! А що ж тоді? Невже дрібнесенька потасовка, що закінчилась розбитим обличчям у Івченка?

– Повністю питання всі зняті і ми працюємо досить конструктивно з Єгором, проблем нема. Я особисто на нього зла не тримаю, – коментує Вадим Івченко.

Не тримає зла і Єгор Соболєв. Каже, його колега давно виправився і більше не реєструє у Раді поганих законопроектів.

Бійка Вілкула та Парасюка.

І все ж чемпіонський пояс у парламентському боксі, за версією Фактів тижня, мав би отримати Володимир Парасюк. За кількість проведених раундів і нестандартність прийомів.

Нардеп від Опоблоку Олександр Вілкул виявився міцним горішком і ледь не поклав на підлогу суперника.

– Парасюк на мене напав ззаду, я захищався, звичайно. Довелося повернутися і дати по морді йому. Нападе в наступний раз – ще раз отримає, – заявив Олександр Вілкул.

Бійка Тетерука та Кужель.

Андрію Тетеруку довелося зустрітися на парламентському ринзі з жінкою. За словами Олександри Кужель, після того як він вдарив її пляшкою по голові, лікарі зафіксували в неї струс мозку. А вибачень від Тетерука вона й досі не отримала.

Зрештою, хто які прийоми застосовував – не змогла дати відповідь навіть прокуратура. Поєдинок проходив без преси, а свідки – сторони зацікавлені.

Втім, щоб політики могли цивілізовано випустити пару, нардеп Вадим Рабінович пропонує свій вихід – поставити боксерський ринг у парламенті.

Ідея хоч і не нова, але актуальна, враховуючи кількість боїв між депутатами.

Загалом же потенціал бійцівського клубу Ради фахівці називають дуже високим. Адже майстри рукопашного бою є практично в кожній парламентській фракції.

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Без рубрики
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі