Новини

100 днів на посаді голови ОДА: Андрій Бойчук розпочав звітування з ситуації із COVID-19. ВІДЕО

|

Цього тижня минає 100 днів з часу, коли Андрія Бойчука Президент призначив головою Івано-Франківської облдержадміністрації, пише WestNews.

Через пандемію коронавірусу, голова Івано-Франківської ОДА вирішив прозвітувати онлайн та розпочати з ситуації із коронавірусом на Прикарпатті.

«Викликів перед громадою було і залишається чимало, а наш робочий процес відбувається у форматі #КризовийШтаб. Своє звітування перед громадою я починаю з основної проблеми у всьому світі – боротьбою з COVID-19. Враховуючи стрімку динаміку поширення коронавірусної хвороби, ми долучили до лікування пацієнтів із COVID-19 ще 5 лікарень. Тепер хворих скеровують до 31 медичного закладу, де кількість ліжко-місць від початку року ми збільшили на 1405 одиниць, а їх загальна чисельність на початок квітня становила – 4297 ліжок», – зазначив Андрій Бойчук.

Також він нагадав, що в цей критичний період область отримала велику підтримку від держави, яка полягала не тільки у фінансовому, медикаментозному та матеріально-технічному забезпеченні. Завдяки ініціативі Президента та підтримці Уряду в нашій області було розгорнуто перший мобільний госпіталь ДСНС, який у період найвищого завантаження стаціонарних відділень лікарень також приймав пацієнтів.

Разом зі збільшенням кількості ліжко-місць постало питання забезпечення їх доступом до кисню. І тут також вдалось зробити чимало – 886 ліжок для ковідних хворих за цей період забезпечили киснем. Загалом доступом до кисню забезпечені 75,2% ліжко-місць.

«Від початку року на кисневе та медичне обладнання ми спрямували вже 9,2 мільйона гривень. Зокрема, за рахунок коштів обласного бюджету з початку року придбано 142 двопотокові кисневі концентратори на загальну суму 5,8 мільйона гривень. Лікарні цьогоріч спрямували 6,4 мільйона гривень власних коштів на покращення кисневого забезпечення», – додав голова Івано-Франківської облдержадміністрації.

Ще більша фінансова допомога надійшла від Президента та Уряду, розповів Андрій Бойчук. Мова йде про 60 мільйонів гривень, які ми інвестуємо у забезпечення медичних закладів для боротьби з COVID-19. Крім того, від початку нашої роботи значна увага була приділена дооснащенню лікарень необхідним медичним обладнанням за рахунок всіх можливих джерел надходжень. Загальна вартість поставленого в лікарні медобладнання становить 29 мільйонів гривень.

Усі ці дії разом з карантинними обмеженнями дали нам можливість знизити темпи поширення захворюваності й дещо стабілізувати ситуацію. Проте варто пам’ятати, якими зусиллями це вдалося зробити. Щоб ми більше не опинялись у такій скрутній ситуації, прошу всіх дотримуватись елементарних карантинних заходів: носіть маски, зберігайте соціальну дистанцію та мийте руки або користуйтесь дезінфектором.

Виконання цих правил – важливий особистий вклад у боротьбу з пандемією!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрій Бойчук: Наш пріоритет – налагодження комунікації з територіальними громадами області

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі