На Рожнятівщині батьки першокласників проти німецької мови у школі

Опубліковано: 17.11.2016, 13:07 | Автор: dmytrosvintsitskiy

В одній із найбільших шкіл Рожнятівщини батьки не хочуть, аби їхні діти вчили німецьку мову. Вважають, англійська буде кориснішою.

Про це повідомив директор Перегінської ЗОШ Іван Депутович у середу, 9 листопада. Це відбулося на засіданні постійної комісії облради з питань гуманітарної політики та свободи слова. Про це пише “Репортер“, передає WestNews. Він зазначив, що школа є однією з найбільших у районі, має власні традиції та підходи у вивченні іноземних мов. Та, каже, до дирекції звернулися обурені батьки учнів першого класу. Вони хочуть, щоб їхні діти вчили англійську, хоча профільною мовою в школі є німецька.

“Ми розглянули це питання на педагогічній раді школи. І вирішили виділити чотири години у тиждень на англійську мову та дві – на німецьку. У майбутньому можливий варіант, щоб обов’язковими для вивчення були дві мови. Зараз це зробити буде важко”, – зауважує директор школи Іван Депутович.

До слова, у Перегінській ЗОШ шість підгруп вивчають іноземні мови.

Читайте також: Набережна в снігу. Одну із вулиць Івано-Франківська немає кому розчистити. ФОТО

Заступник голови облради Василь Гладій зазначив, що треба знайти компроміс. Мовляв, батьки мають право на власний розсуд обирати краще навчання для своїх дітей.

Члени комісії запевнили, що відправлять до школи представника Департаменту, аби той на місці поговорив з учителями та батьками.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини