Без рубрики

На сесії Івано-Франківської міськради вирішать питання шефства над 10-ю гірсько-штурмовою бригадою

Опубліковано: 17.11.2016, 16:15 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Під час засідання виконкому Івано-Франківської міської ради розглядали питання щодо шефства над 10-ю гірсько-штурмовою бригадою з Коломиї, передає WestNews.

Про це доповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради Ігор Влізло.

Зараз бійці просять міську раду взяти шефство над бригадою і допомогти їм. Адже забезпечення ненайкраще, а повертаючись на війну потрібно бути забезпечиними.

бригада

Читайте також: В Івано-Франківську матері загиблого бійця вручили посмертну нагороду сина. ФОТО

“Бійці цього місяця повернулися із зони АТО.  Серед них є загиблі. Зараз їм треба відновитися, але вони знову збираються в АТО”, – каже Ігор Влізло.

Шефство над бригадою підтримав заступник міського голови Олексій Кайда і додав, що дійсно умови на базі погані. Кайда каже, що бійці мають бути забезпечені усім повертаючись у зону АТО.

Члени виконавчого комітето одноголосно підтримали пропозицію взяти шефство над 10-ю окремою гірсько-штурмовою бригадою. Це питання винесено на сесію міськради.

Нагадаємо, що 10 листопада коломияни зустріли легендарну 10 гірсько-штурмову бригаду, яка повернулася з війни додому. На вагонних платформах їхала військова техніка Військовики планують відпочити, відновитися і взимку повернуться в зону бойових дій знову.

/Фото: “Дзеркало Коломиї”.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Без рубрики
Останні новини
ВСІ НОВИНИ