Депутати облради спрямують на ремонт дороги Отинія- Боднарів 100 тис грн

Опубліковано: 18.11.2016, 14:12 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 18 листопада, відбулося засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, передає  WestNews.

Бюджетна комісія розглянула проект рішення “Про внесення змін до розподілу коштів Регіональної програми будівництва, реконструкції та модернізації обєктів дорожньо-транспортної інфраструктури Івано-Франківської області до 2020 року”. На це питання доповів директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства та архітектури Івано-Франківської ОДА Назарій Іванів.

Читайте також: Засідання бюджетної комісії облради розпочалося із звіту про виконання

Відтак, проект рішення пропонує депутатам внести зміни до розподілу коштів спеціального фонду обласного бюджету. Йде мова про кошти, які спрямовуються на виконання заходів Регіональної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури Івано-Франківської області до 2020 року.

Згідно затвердженого розпорядження Івано-Франківської ОДА від 5 липня № 460 кошти в сумі 10о тис грн передбачені на ремонт дороги. Йдеться про поточний ремонт автомобільної дороги Товмачик – Торговиця (в межах Угорницької сільської ради). Саме ці гроші просять спрямувати як субвенцію Коломийському районному бюджету для ремонту дороги С090716 Отинія- Боднарів.

Депутати погодили проект рішення та проголосували “За”. Відповідно в подальшому цей проект рішення розглянеться на сесії облради.

Нагадаємо, засідання сесії Івано-Франківської обласної ради відбудеться 9 грудня 2016 року.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини