Недоліки в ремонті дороги будуть виправлені підрядником, – очільник автодору Прикарпаття

|

Начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак звернувся до мешканців області.

Очільник САД запевнив, що бачить усі повідомлення щодо тих чи інших проблем на дорогах. Також каже, що одразу інфрмують підрядника, який проводить ремонт дороги. Про це Василь Буджак написав у Фейсбук.

1-33

Василь Буджак

“Інформую усіх, хто стурбовано бачить і повідомляє нам про дефекти на дорогах, де укладено нижній вирівнюючий шар асфальтобетону. Найперше щиро дякую за оперативні повідомлення і турботу. Ми не залишаємо поза увагою кожне таке повідомлення. У відповідь обов’язково інформуємо і направляємо відповідний припис підрядній організаціі. При цьому хочу заспокоїти, бо будь-які недоліки в ремонті обов’язково будуть виправлені підрядником у процесі завершення ремонту тієі чи іншоі ділянки дороги. Особливо під час укладання завершального верхнього шару асфальтобетону”, – написав Василь Буджак.

Читайте також: На українських дорогах з’являться нові знаки

У коментарі журналісту WestNews Василь Буджак розповів про ті ділянки дороги, на яких досі триває ремонт.

Відтак ремонт триває на трасі Н-10″Стрий-Мамалига” у Долині. Також на цій же трасі поблизу Брошнева, Калуша, Коломиї, Снятина. На дорозі Р-24″Татарів -Кам’янець-Подільський” ремонт триває у Верховині та Городенці. Щодо траси Н-09″Мукачево-Львів” – у Яблуниці і Надвірній.  Крім того, декілька ділянок доріг ремонтуються у Тлумацькому районі.

Василь Буджак запевнив, що поки плюсова температура, то роботи триватимуть до Нового року.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини


Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі