Суспільство

Зоряний прогноз: гороскоп на 24 січня

|

Як відомо, українці не дуже терплячі й часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на неділю, 24 січня.

Овен

Овен буде готовий подумати про своє майбутнє. Не помріяти, а конкретно вирішити, куди рухатися далі. Плани Овна будуть відрізнятися чіткістю і увагою до дрібниць, а тому їх втілення в життя це всього лише питання часу.

Телець

Тельця практично в усьому може супроводжувати почуття невдоволення. Звичайні, повсякденні справи будуть просуватися з труднощами і пробуксовками, що оптимізмом наповнювати Тельця явно не буде. Швидше за все, йому захочеться якось вилити своє роздратування на тих, хто є поруч.

Близнюки

Близнюкам випаде прекрасна можливість завести багатообіцяюче знайомство з прицілом на далеку перспективу. Імовірно, що це знайомство виявиться романтичним, однак зорі гороскопу радять не нехтувати і будь-якими іншими знайомствами: і дружніми, і діловими.

Рак

Раку випадає рідкісна можливість зайнятися щасливим байдикування! Події в цей день сміливо можна пустити на самоплив. По-перше, тому, що змінити їх хід Рак все одно ніяк не зможе. По-друге ж, будь-які спроби вплинути на ситуацію сьогодні не приведуть ні до чого.

Лев

Лев може виявити в собі генеральські здатності! Бажання покомандувати виникатиме протягом дня регулярно. При цьому нерозторопність оточуючих і їх бажання ухилитися від своїх обов’язків будуть викликати подив і дратувати Лева.

Діва

Для Дів це стабільний і цілком вдалий день. Новий прорив малоймовірний, зате ви можете максимально викластися в уже заданому напрямку. Ваша впевненість в собі або в своїх помічниках буде обґрунтована. У вашому розпорядженні будуть помічники, а під рукою потрібні інструменти.

Терези

Чудовий день для того, щоб Терези подумали про майбутнє! Втім, для початку треба доробити справи в сьогоденні, які висять над ними, як дамоклів меч, заважаючи рухатися далі. Зорі гороскопу кажуть, що найбільш ефективною для Терезів виявиться робота по дому.

Скорпіон

Для Скорпіонів настане зручний момент, щоб постаратися завоювати лідируючі позиції в будь-яких сферах! Його аргументи сильні як ніколи, а конкуренції можна майже не боятися. Усі готові піти вам назустріч, а близькі здатні вас підтримати.

Стрілець

Стрілець ризикує на власному досвіді відчути всі тяготи сибаритства і епікурейства. Утриматися від спокуси обтяжити свою фігуру і совість якоюсь смачною висококалорійною стравою буде особливо важко. Так що якщо Стрілець налаштований на боротьбу з кілограмами, сьогодні йому краще не з’являтися в тих місцях, де смачно пахне.

Козоріг

Козерогам варто як слід пофантазувати! Зорі гороскопу нагадують їм: щоб досягти багато чого, треба час від часу виходити за рамки і давати волю своїм мріям. День ідеально підходить для того, щоб досхочу помріяти про майбутнє.

Водолій

Справи, за які Водолії візьмуться, обов’язково отримають продовження, якими б незначними вони не здавалися. Згодом вони здатні зіграти в роботі, добробуту або особистому житті Водоліїв чималу роль. Ось чому зорі гороскопу радять сьогодні Рибам уважно ставитися до всіх дрібниць.

Риби

З самого ранку Рибам може не давати спокою якась глобальна ідея. Риби будуть обмірковувати її цілий день, виношуючи, як мати виношує дитину, однак, швидше за все, до самого вечора з цієї ідеї так нічого путнього і не народиться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Позитивних рішень з цілого світу було лише 23”: франківська студентка про різницю у дистанційному навчанні в Україні та Польщі

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Суспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі