Новини

20 днів на ШВЛ та тотальне ураження легень: франківські медики продовжують рятувати 17-річну дівчину

|

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні медики продовжують рятувати життя 17-річної дівчини з ураженими на 98% легенями. Пацієнтка 20 днів під’єднана до апарату ШВЛ.

Про це на виїзній нараді повідомив генеральний директор медичного закладу Тарас Мельник, пише WestNews з посиланням на Суспільне.

“Стан дитини вкрай важкий. Вона забезпечена всіма необхідними медикаментами. За життя цієї дитини бореться весь персонал нашої лікарні — хірурги, лор, спеціалісти, пульмонологи, реаніматологи, середній медичний персонал. Вся увага до цієї дитини”, — розповів Тарас Мельник.

За його словами, наразі в лікарні перебувають 11 дітей з COVID-19, з них двоє — до місяця, четверо — до 4 років, інші — старші.

“Крім того, ми пролікували трійню, яка народилася з малою вагою. ПЛР підтвердив у них COVID-19. Дітей вже виписали додому ще до того, як ми отримали пакет послуг з лікування пацієнтів з COVID-19”, — розповів Тарас Мельник.

За його словами, COVID-пакет лікарня отримала 15 листопада, проте лікували дітей з коронавірусом ще до цього.

“На жаль, повторна хвиля COVID-19 збіглася з тяжкими “нековідними” пневмоніями. Коли ми відкривали COVID-пакет, у нас на стаціонарі лікувалися 50 дітей із запаленням легенів іншої патології. Ці діти були у важкому стані, ми не могли їх переводити в інші заклади. Ми лікуємо різні пневмонії у дітей, які у важкому стані”, — каже Тарас Мельник.

Для хворих на COVID-19 у лікарні підготували корпус на 90 ліжок. Всі пацієнти забезпечені медикаментами.

“Щодо кисню, його нам привозять щодня, розхід дуже великий. Зараз у маленькій реанімації є дитина, щоб її врятувати, треба 30 літрів кисню на одну хвилину”, — каже Тарас Мельник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: COVID-19: на Прикарпатті за добу 525 нових випадків та 20 смертей

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі