Новини

2022-й рік на Прикарпатті оголосять роком Української повстанської Армії

|

З нагоди відзначення наступного року 80-ї річниці Української повстанської армії 2022-й рік на Прикарпатті стане роком УПА, пише WestNews.

Про це повідомляють на сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

За словами очільника області, історія світу не знає аналогів нашим повстанцям.

“УПА не була державною армією, люди ставали її членами свідомо. Вони розуміли, чому йдуть на війну, кого захищають і проти кого воюють, – зазначив Андрій Бойчук. – Українська повстанська армія одночасно боролась із двома найжорсткішими окупантами – більшовицькою Росією та нацистською Німеччиною. Коли з двох сторін Україну намагалися поневолити, повстанці відстоювали свою країну. Для них було краще померти у бою, ніж жити на рідній, але невільній землі”, – зазначив Андрій Бойчук.

Андрій Бойчук дав доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації підготувати пропозиції щодо належної організації та відзначення 80-річчя створення Української повстанської армії. Також до цього процесу запрошують долучилися громадськість.

“Наш обов’язок – гідно відзначити річницю. Ми маємо згадати та подякувати кожному повстанцю, який боровся за Україну. Ми повинні шанувати тих, хто продовжує велику справу УПА”, – наголосив голова облдержадміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 50% українців підтримують визнання воїнів УПА борцями за незалежність України — дані опитування

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі