Новини

По коліна у болоті: на Богородчанщині мешканці туристичного села скаржаться на жахливий стан доріг. ФОТО

|

Мешканці села Старуня Богородчанської ТГ звернулися до влади з проханням допомогти засипати глибокі ями польової дороги на вулиці Лукавець (біля вулкану). Через її жахливий стан селяни відірвані від села.

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбуці місцева мешканка Юля Варварук, пише WestNews.

“Ми зовсім відрізані від села, тому що не маємо дороги. Раніше у нас була польова дорога, але зараз це ми не можемо назвати ні дорогою, ані стежкою, тому що це суцільні колії наповнені болотом.

До нас приїжджають дуже гарні машини, які знімають прямі трансляції, як вони грузнуть в болоті, а потім долають цей так званий бар’єр. На наші прохання не руйнувати нам проїжджу частину говорять, що це дорога державна, їм подобаються такі розваги, і припиняти вони не збираються. Але нам не до такого екстриму як їм”, – йдеться у дописі.

За словами пані Юлії, на вулицю Лукавець навіть швидка допомога не заїде, тож хворих немає чим доставити в лікарню, діти в школу не можуть пройти цією дорогою та навіть, щоб у магазин сходити по продукти, люди змущені обходити сусідніми угіддями.

“Не просимо у вас асфальту, але дуже просимо допомогти нам підсипати дорогу, щоб ми могли без перешкод вибратися з дому”, – додала Юлія Варварук.

До слова, вулкан у селі Старуня реагує на землетруси, що відбуваються в радіусі 3-6 тис. км в Румунії, Італії, Німеччині, Іраку, на Кавказі і навіть у середній Азії. Цей постійно діючий підземний «барометр» – унікальне місце для вивчення особливостей динаміки землі, закономірностей формування корисних копалин, прогнозування землетрусів. Вулкан Старуня — це геологічна пам’ятка природи єдиний і унікальний не тільки у Карпатському регіоні, але й у світі.

Однак туристи, котрі приїжджають подивитися на вулкан, спершу змушені долати глибокі болотяні ями.

Тож жителі, котрі проживають на вулиці Лукавець, просять допомоги у голови Богородчанської селищної ради Ростислава Заремби для покращення стану даної дороги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Ремонт дороги розпочали в Солотвинській ТГ. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі