Новини

23 січня – день жалоби у Харкові за загиблими у пожежі

|

21 січня у Харкові спалахнула пожежа у будинку для літніх людей. Вона забрала життя 15-ох людей. Ще 11 – постраждали. У зв’язку із цією трагедією, президент України оголосив 23 січня днем загальнонаціональної жалоби.

Сьогодні на всій території України буде приспущений Державний прапор на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, пише WestNews.

Також скасовані всі розважально-концертні заходи та внесені відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

За попередньою версією, займання сталось через необережне поводження з електрообігрівачами.

Оскільки будинок престарілих працював незаконно, його власників вже затримали. Це – 43-річна Ольга Кравченко, яка є директоркою будинку для престарілих “Золотий час”, та В’ячеслав Кравченко – орендар будинку. Вони перебуватимуть під вартою протягом 2-ох місяців без права застави.

Крім цих осіб, розглядатимуть справу про затримання власника домоволодіння, який здав двоповерхову будівлю під пансіонат та адміністратора, який координував роботу пансіонату, однак не працював там офіційно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію, що трапилася в будинку для літніх людей в Харкові
Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі