Війна

Франківські “самооборонівці” везуть у зону АТО 36 відер вареників. ФОТО

|

Члени ВП ГО “Народна Самооборона Івано-Франківської області” у місті Івано-Франківську відправились на схід. Вони повезли допомогу у Донецьку область, передає WestNews.

Серед продуктів та одягу –  36 5-літрових відер з варениками, які залиті смальцем. Їх наліпили галицькі жінки-волонтери та передали бійцям через “самооборонівців”.

Про це кореспонденту WestNews повідомив координатор ВП ГО “Народна Самооборона Івано-Франківської області” у місті Івано-Франківську Ігор Лукинів.

Допомогли зібрати все необхідне підприємці, міські та обласні депутати, а також небайдужі мешканці. Крім того, волонтери з Калуша, Галича та Рогатина.

Для прикладу, члени “Самооборони” везуть у зону АТО 124 ящиків печива, воду “Девайтіс”, закрутки, фрукти, макарони. Серед потрібних речей – спецвзуття, військова форма, ковдри і подушки.

Такі поїздки здійснюються раз у місяць. Найчастіше у Донецьку та Луганську області. Щоправда, цього разу їдуть тільки у Донецьку область. Кажуть, що через брак палива для автомобілів.

Ігор Лукинів зазначив, що під Новий рік знову поїдуть з черговою допомогою.

До слова, тиждень тому для батальйону військовослужбовців “Прикарпаття” була також відправлена допомога – у Маріуполь і поштою.

Читайте також: У Франківську влаштували свято для дітей учасників АТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Війна
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі