Війна

Франківські волонтери приїхали у зону АТО. ФОТО

|

Як писав WestNews, члени ВП ГО “Народна Самооборона Івано-Франківської області” у місті Івано-Франківську відправились на схід. Вони повезли допомогу у Донецьку область.

Вже сьогодні “самооборонівці” приїхали в Авдіївку та передали допомогу безпосередньо бійцям. Про це повідомив у Фейсбук Андрій Паляниця. Наразі вони відвідали окрему тактичну групу ДУК ПС імені капітана Воловика та побратимів з 128-ї гірсько-піхотної бригади поблизу Авдіївки.

“Всім Привіт, починаємо наш фотозвіт в підрозділі Перша Окрема Тактична Група імені капітана ВОЛОВИКА ДУК ПС.
Де передали в руки медиків лікарства, перев’язочні матеріали, теплі речі, сигарети, апельсини, лимони, яблука. Після чого поїхали розвозити продукти і теплі речі по позиціям в Авдіївку”, – 

Також заїхали до побратимів з 128 бригади поблизу Авдіївки. Передали продукти харчування, печево, теплі речі, матраси, подушки, пєнкове тепле взуття, ковдри для утеплення бліндажів. Також питну воду, малюнки від дітей, осв’ячені прапори з Божою матір’ю”, – написав Андрій Паляниця.

Читайте також: Франківські “самооборонівці” везуть у зону АТО 36 відер вареників. ФОТО

Нагадаємо, такі поїздки здійснюються раз у місяць. Найчастіше у Донецьку та Луганську області. Щоправда, цього разу їдуть тільки у Донецьку область.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Війна
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі