Війна

Пораненому бійцю з Івано-Франківська лікарі-біотехнологи відростили кістки руки і ноги

Опубліковано: 28.11.2016, 09:50 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Учаснику АТО з Івано-Франківська Олегу Сухарєву наново відростили кістки руки та ноги й виправили покалічену стопу. Повідомляє WestNews з посиланням на “Народного проекту”.

Боєць служив у морській піхоті з 2012 року. Чоловік брав учать у визволенні Новоайдару і затриманні 14 сепаратистів під час виборів президента 25 травня, разом із побратимами захищав місто Щастя, брав блокпост перед “Металістом” та інші стратегічно важливі об’єкти. Також серед його заслуг – взяття в полон 18 членів спецпідрозділу “Дон” та виведення з оточення багатьох українських солдатів.

10600495_692503094131418_7720702884777137484_n

 

Поранення хлопець отримав під Лутугиним, що на Луганщині, де проходив службу вже у лавах батальйону “Айдар”, пише Оглядач. Позиції наших військ зазнали нищівного обстрілу із танкових гармат ворога. Із десяти побратимів Олег єдиний залишився живим – друг прикрив його своїм тілом і врятував ціною власного життя.
До проекту “Біотех-реабілітація поранених” Олег долучився ще на початку 2015 року у вкрай тяжкому стані. У бійця був 12-сантиметровий дефект плечової кістки, 4-сантиметровий – стегнової, варусна деформація стопи. До того ж, кістки нищив прогресуючий остеомієліт.
66_46dbe

Лікарі-біотехнологи спершу відібрали клітинні матеріали, зняли апарати зовнішньої фіксації, добре почистили місця ураження від змертвілих решток кісток, зупинили запалення. Із часом у місце ураження плечової кістки ввели клітинні матеріали і зафіксували уламки пластиною.

Потім вивели стопу та стегнову кістку у правильне положення, усунули вкорочення, зафіксували місця ураження апаратом Ілізарова, заповнили місце дефекту клітинними матеріалами. На сьогодні кістки і руки, і ноги заросли власною кістковою тканиною самого Олега, чоловік потроху розробляє відновлені кінцівки. Пластину з руки уже зняли. Наступним на черзі буде відновлення ноги.

Лікування Олега у повному обсязі оплачено за рахунок народних пожертв – заради одужання чоловіка волонтери “People’s Project” зібрали майже півмільйона гривень.

В Україні ще чимало бійців, які мають подібні травми і потребують лікування із застосуванням клітинних технологій. Тому волонтери закликають фінансово підтримати і їхнє відновлення.

ПриватБанк для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

ПАО КБ ПриватБанк

ОКПО: 36143302

МФО: 326610

Рахунок: 26004053210825

Призначення платежу: Благодійний внесок. Біотех-реабілітація поранених

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Війна
Останні новини
ВСІ НОВИНИ