Співпраця і діалог. У Франківську провели “Брейн-ринг” присвячений патрульній поліції. ФОТО

|

Сьогодні, 28 листопада, в Івано-Франківську відбувся “Брейн-ринг”, який присвячений патрульній поліції. Захід пройшов у приміщенні кіноконцертного залу “Арена-центр”передає WestNews.

Інтелектуальна гра “Брейн-ринг” вже рідна для міста, переконаний очільник “Поступового гурту франківців” та один із організаторів заходу Сергій Адамович.

“Кількість команд з кожним разом зростає. Цей захід уже не просто традиційний, а рідний для Івано-Франківська”.

img_0034

Щодо такої назви турніру Сергій Адамович пояснив, що це спільний діалог з патрульними і налагодження співпраці “патрульні-громадськість”.

“Ми налагоджуємо співпрацю з патрульною поліцією в Івано-Франківську. Це вже другий захід проведений спільно з ними. Спробуємо сьогодні патрульну поліцію зробити ближчою до громадськості”, – каже очільник “Поступового гурту франківців”.

Нагадаємо, 24 листопада в конференц-залі юридичного інституту відбувся круглий стіл на тему “Студенти-юристи в поміч патрульній поліції”.

Щоправда, команди патрульної поліції не було на заході. А координатор проекту “Шкільний офіцер поліції” в Івано-Франківську Таміла Кульпа упевнена, що конкурувати із студентами було б не зовсім чесно. Та щодо проведення самого заходу інспектор не приховує радості і каже, що діалог з громадськістю є необхідний:

“Я рада, що такий захід присвячений патрульній поліції. Сам захід є потрібним. Також ми, патрульні, налагоджуємо контакт із громадськістю, зокрема, з  студентами. Саме це дає добрі взаємовідносини. Тоді  громада нам довіряє. Для цього ми і працюємо. Тому такий діалог має бути”.

img_0028

Сама ж Таміла Кульпа сьогодні була членом журі.

Більше ознайомив з командами, які беруть участь у “Брейн-ринзі”, Сергій Адамович. Каже, що є дві команди з юридичного інституту, з філософського, історичного інститутів та дві – з педагогічного. Крім того, участь взяла команда студентів з Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ (м. Івано-Франківськ).

Список команд: “Банка тушонки”, “Стефаникові діти”, “Оголошені в розшук”, “Літр сметани”, “Еверест”, “Громадяни”, “Дівчата в законі”, “Яструб”.

Перемогу здобула команда з юридичного інституту під назвою “Банка тушонки”.

Подарнуки для команд-переможців і для тих, які взяли участь у “Брейн-ринзі” – книжки. Їх надали франківські видавництва “”Discursus” і “Лілея-НВ”. Також серед подарунків магнітики, ручки, екологічні сумки та значки від Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську. До слова, кількість книжок для команд різна: все залежало від здобутого місця в інтелектуальній грі.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини


Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі