Івано-Франківський патруль ОНЛАЙН

Івано-Франківський Патруль Online 24|адвокати-хулігани

|

Франківські патрульні затримали за хуліганство двох адвокатів з Івано-Франківська та склали на них відповідні адмінматеріали.

В Івано-Франківську мешканці одного із будинків на вулиці Хотинській зателефонували на лінію “102” через порушення громадського спокою невідомим чоловіком. Приїхавши на місце події, інспектори побачили як невідомий, справляв природні потреби у ліфті будинку. Поліцейські підійшли до громадянина, аби припинити правопорушення. Чоловік не хотів представитись та казав, що він має пенсійне посвідчення працівника прокуратури в м. Івано-Франківську і натякав на те, що все вирішить безпротокольно. Уже пізніше заявив, що станом на сьогодні працює адвокатом в Івано-Франківській колегії адвокатів. Мовляв, “ви мені нічого не зробите”.

Після того, як профілактичну бесіду не вдалося провести з чоловіком, інспектори запропонували правопорушнику проїхати на вул. Млинарську на медичне освідчення. З чим той спочатку погодився. Але не доїхавши до медзакладу чоловік намагався вийти з автомобіля патрульних. Додамо, що порушник добровільно погодився проїхати на Млинарську, тому патрульні вирішили не застосовувати до нього спецзасід кайданки. З’ясувавши, що у медзаклад він відмовляється проїхати, патрульні відвезли його у відділення поліції на вул. Бельведерська для складання відповідних адмінматеріалів. Щоправда, уже з кайданками на руках. У відділенні чоловік відмовлявся називати свої дані, поводився зухвало не визнаючи вчинине порушення.

У результаті на правопорушника було складено адмінматеріали за Ст. 173 (ред. – “Дрібне хуліганство”) та Ст. 178 (ред. – “Розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді”) КУпАП.

Під час нічного патрулювання на планшет екіпажу патрульної поліції прийшло завдання, що на вул. Чорновола в одному із кафе невідомий громадянин вчиняє хуліганські дії. Заявник повідомив, що громадянин чіпляється до відвідувачів закладу і нецензурно виражається. На зауваження інпекторів, коли вони приїхали, чоловік не реагував, навпаки – вважав свої дії правомірними. Таким чином, поліцейські вирішили доставити чоловіка у відділення поліції, що на вул. Бельведерська. Такі дії інспектори прийняли, аби припинити правопорушення та скласти всі необхідні адмінматеріали. До громадянина було застосовано спецзасіб кайданки. А по дорозі до відділення порушник погрожував патрульним та продовжував нецензурно виражатися. Як в подальшому з’ясувалося, правопорушник працює адвокатом.

Складено протоколи за Ст. 173 (ред. – “Дрібне хуліганство”), 178 (ред. – “Розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді”) та 185 (ред. – “Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського”)  КУпАП .

Більше у відеопрограмі розповіли інспектори патрульної поліції Юрій Іроденко, Сергій Юзик та Назар Галик. 

У програмі розміщені матеріали з реєстраторів патрульних, надані Управлінням патрульної поліції в м. Івано-Франківську.

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Івано-Франківський патруль ОНЛАЙН
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі