Прикарпатські рятувальники на Говерлі шукали 6 туристів з Києва

Опубліковано: 03.12.2016, 10:10 | Автор: dmytrosvintsitskiy

На горі Говерлі заблукали шість туристів з Києва.

Інцидент трапився біля смт. Ворохта Яремчанської МР. Вчора о 17:55  для проведення пошуково-рятувальних робіт виїхали рятувальники Ворохтянського ПРВ ГПРЧ АРЗ СП (7 чол, 1 тех.). О 20:15 год. гірські рятувальники знайшли двох заблукалих туристів на довгому маршруті на кордоні між Івано-Франківською та Закарпатською областями. Стан їх задовільний. Про це в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, передає WestNews.

В ході проведення пошуково-рятувальних робіт вдалось з’ясувати, що ці туристи приїхали на автобусі на СБ «Заросляк» в складі групи з Київської області та м. Київ (всього 30 чоловік). Тимчасово проживають в садибі «Керамич» в смт. Ворохта. І за їх інформацією до автобуса не повернулося ще 4 туриста. О 22:13 год. рятувальниками знайдено ще 3 туристів в районі короткого маршруту. Стан їх задовільний.

Читайте також: В Івано-Франківську жінка впала з моста у воду

О 22.40 год. для надання допомоги в проведенні пошуково-рятувальних робіт залучено ГПРВ с. Лазещина АРЗ СП УДСНС в Закарпатській області (4 чол., 1 тех.). 03.12.2016 о 01:00 год. рятувальники ГПРВ с. Лазещина знайшли заблукалого туриста на полонині Гропа. Стан задовільний.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини