Міський голова Івано-Франківська передав школам міста нову навчальну зброю

Опубліковано: 03.12.2016, 16:16 | Автор: dmytrosvintsitskiy

3 грудня на відкритті міських змагань з військово-прикладних видів спорту, присвячених Дню Збройних Сил України, Руслан Марцінків передав у кожну загальну та спеціалізовану школу міста по одному муляжу зброї.

Це загалом 30 начальних автоматів, а до цього їх було тільки 7 на всі освітні заклади міста.

Про необхідність нового навчального матеріалу розповів Ярослав Вацеба, голова методичного об’єднання вчителів захисту Вітчизни в Івано-Франківську:

«Основне значення має матеріально-технічна база для учнів, адже їм цікаво не те, що на картинці, а те що можна взяти в руки, вивчити і практично засвоїти. Автомат – це основна стрілецька зброя, якою користуються всі солдати в ЗСУ. І це перше, з чим стикається солдат у війську. Тепер кожен учень школи зможе практично осолодіти складанням-розкладанням автомату та його обслуговуванням. Це ті навички, які є необхідними для дисципліни військової підготовки».

Апробувати нову навчальну зброю учні зможуть одразу – на щорічних змаганнях з військово-прикладних видів спорту, які проходять на базі школи №21. Учнівські команди усіх шкіл міста змагатимуться у військовій майстерності в різних категоріях, серед яких і розкладання-складання автомату на швидкість.

«Цього року Івано-Франківська міська рада ухвалила програму військово-патріотичного виховання. Ми плануємо відновлювати усю матеріально-технічну базу міських закладів освіти. Як і будь-яка інша дисципліна військова підготовка вимагає наочного матеріалу, спеціальних тренажерних залів, адже є речі, яких неможливо навчити «на пальцях». Той навчальний інвентар, яким послуговувались у школах, був не просто обмежений, але й застарілий, неналежної якості. Звідси і прийшла ініціатива закупити нові муляжі, аби кожен учень на уроках захисту Батьківщини про зброю дізнавався не лише з картинок. Війна вимагає від нас рішучих дій і постійної готовності», – зазначив Руслан Марцінків.

Читайте також: Треба заохочувати людей, які беруть у свої руки управління власним житлом, – Марцінків

Він додав, що також міська влада буде залучати до навчання у школах ветеранів АТО. Кожен з учасників війни на Сході може не лише розповісти про особливості ведення бою, але й виховати патріотичні цінності у юнаків.

Нагадаємо, напередодні Дня Українського війська, 14 жовтня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків дав доручення закупити нову навчальну зброю для освітніх закладів міста.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини