Стало відомо, скільки пального виїздили патрульні Івано-Франківська і звідки йде постачання

|

Журналісти WestNews вирішили через запит на отримання публічної інформації з’ясувати, скільки від 31 січня 2016 службові автомобілі Управління патрульної поліції в м. Івано-Франківську використали пального.

Крім того, з’ясувати, звідки йде постачання пального до Управління.

Спочатку відправили запит в Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську на ім’я очільника Дмитра Міхальця, але вже згодом прийшла відповідь, у якій повідомлялося:

“Управлінням патрульної поліції у м. Івано-Франківську розглянуто Ваш запит на отримання інформації щодо використання палива. Повідомляємо, що Ваш запит скеровано до безпосереднього розпорядника інформації ДПП у м. Київ. Про результати розгляду Вам буде повідомлено додатково”.

1

 

Таким чином, наш запит перенаправили у м. Київ. Уже за деякий час прийшла відповідь із столиці, а саме – з Департаменту патрульної поліції від начальника Євгенія Жукова.

У відповіді на запит йдеться, що з часу відкриття Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську з 31. 01. 2016 по 31. 10. 2016 року для забезпечення цілодобового патрулювання вулицями міста та використання службових завдань було використано 75 671 літрів бензину марки А-95. Інформація вказана відповідно до щомісячних звітів з використання пального.

Щодо постачання бензину до УПП в м. Івано-Франківську, то як і до інших управлінь патрульної поліції у містах, пальне надходить від Департаменту патрульної поліції на основі рапортів від начальників УПП. А сам Департамент отримує пальне відповідно до накладних, сформованих Державним Управлінням “Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України”.

15218248_694209157404765_1427133250_n

Читайте також: Івано-Франківський Патруль Online 24|адвокати-хулігани

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини


Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі