Культура і мистецтво

40 маршрутів: туристи зможуть віртуально подорожувати Делятинщиною

|

В Івано-Франківську презентували проєкт «Віртуальна Делятинщина», який пропонуватиме мандрівникам віртуальну подорож найбільш цікавими місцями в ОТГ.

Ініціативу втілює Делятинська територіальна громада спільно з Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття, пише WestNews.

У межах ініціативи в громаді вже створили 40 віртуальних маршрутів та виготовили тематичні відеоролики.

«Основним пунктом розвитку Делятинської ОТГ є туризм. Ми хочемо привабити і зупинити туристів у Делятині. Наразі оцифровано об’єкти історико-культурної та природної спадщини. Нині ж тривають роботи з інтеграції всього віртуального контенту на Google Маps», – зазначив очільник ОТГ Богдан Клим‘юк.

До кінця року до громади закуплять 3D-окуляри та створять офіційний веб-сайт, через який турист зможе забронювати номер в готелі або замовити екскурсію в громаді.

«Все почалося з маленької ідеї – нам треба залучати свіжих туристів. Маса людей, через коронавірус, може переглянути віртуально будь-яку точку і побачити наживо. В нас історія велика – маємо костел з 1800 року, який відвідував Франциск; є великі поклади солі, водоспад Гук. Сайт на даний момент розробляють. Проект отримав погодження у кінці листопада минулого року. В рамках проекту передбачено 620 тисяч на реалізацію. До кінця року ми маємо реалізувати проект», – зазначив координатор проекту Назар Верстюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Це початок серйозної роботи, пов’язаної із суцільними відкриттями”: у Франківську обговорили можливості створення продуктів автентичних культур праці. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі