Без рубрики

У грудні пройдуть вибори у семи територіальних громадах Прикарпаття

Опубліковано: 08.12.2016, 14:45 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Децентралізаційний марафон – це широкомасштабна акція, яка охопила всі регіони України. Впродовж півроку у громадах Прикарпаття відбулося 100 виїздних заходів. Мета – активізація та стимулювання процесу об’єднання та формування спроможних громад.

З ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбулася прес-конференція з нагоди завершення акції «Децентралізаційний марафон» на Прикарпатті. Учасники підбили підсумки проведення реформи в нашій області, обговорили усі плюси та мінуси впровадження децентралізації.

Повідомляє WestNews з посиланням на ТРК РАІ.

“Кожного разу, коли проводилася кожна наступна зустріч, збільшувалося коло присутніх, збільшувалося запитань, які ставали більш грунтовнішими”, – розповіла регіональний консультант з юридичних питань Марія Баран.

Попри доволі короткий термін на реалізацію адмінреформи, наша область показує хороші результати, зазначає координарор обласного Офісу реформ Руслан Панасюк.

Нагадаємо, у грудні вибори пройдуть у семи територіальних громадах Франківщини, а саме: Тлумацькій ОТГ, Більшівській Галицького району, Космацькій Косівського району, Витвицькій Долинського, Матеївецькій, П’ядицькій і Нижньовербізькій Коломийського району.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Без рубрики
Останні новини
ВСІ НОВИНИ