Світ

Польські прикордонники оштрафували подружжя українців за тризуб на автомобілі

Опубліковано: 09.12.2016, 15:44 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Польський прикордонник оштрафував подружжя українців за наклейку з тризубом на їхньому автомобілі. Прикордонник вимагав у подружжя з Добромиля, яке тепер мешкає у французькому Бордо, зняти наклейку з тризубом з їхнього автомобіля.

Українці відмовились і в результаті були штрафовані на 100 злотих (650 грн).

Інцидент стався на пункті пропуску через кордон Смільниця-Кросцєнко ще 25 листопада, однак відомо про це стало з публікації у львівській газеті «Високий Замок», повідомляє WestNews.

«Польський прикордонник, глянувши на наше авто, відразу заметушився, – розповіла «Високому Замку» Світлана Проник. – Він вказав на тризуб на багажнику. Мовляв, у Польщі закон це забороняє. Чоловік здивувався, адже тризуб не створює аварійної ситуації, нікому не заважає. Тоді прикордонник приніс книжечку із польським законом про дорожній рух, зачитав пункт, який не дозволяє розміщення на транспортному засобі знаків, які належать іншій державі, а не тій, в якій машину було зареєстровано. Прикордонник кілька разів повторив: або ви знімаєте тризуб, або я виписую штраф!».

Українці відмовились знімати наклейку з автомобіля і були оштрафовані.

Квитанція про штраф у 100 злотих за наклейку тризуба на автомобілі

Як зазначає «Високий Замок», подружжя Проників походить з Добромиля на Львівщині, але уже кілька років мешкають і працюють у французькому Бордо, там же зареєстрований і їхній автомобіль. За їхніми словами , вони часто перетинають своїм автомобілем українсько-польський кордон, але з вимогою зняти наклейку з тризубом зіткнулися вперше.

У прес-службі Бещадського відділу прикордонної служби Польщі пообіцяли вивчити цей інцидент.Варто зауважити, що тризуб є офіційним державним гербом України, його зображення є складовою частиною усіх номерів зареєстрованих в Україні автомобілів.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Світ
Останні новини
ВСІ НОВИНИ