Президент БФ “Відродження Прикарпаття” Катерина Бужинська чекає двійню. ФОТО

Опубліковано: 13.12.2016, 11:42 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Народна артистка України Катерина Бужинська зізналася в своїй вагітності.

Катерина Бужинська, яка в минулому році говорила про бажання народити другу дитину, в інтерв’ю журналу Viva повідомила, що нарешті віддала перевагу материнству замість гастролей.

Нагадаємо, що у 2015 році Катерину Бужинську було обрано президентом БФ “Відродження Прикарпаття”., передає WestNews. При такому рішенні враховували співпрацю народної артистки України Катерини Бужинської з фондом, а ще заради консолідації сил у популяризації України в світі та допомоги українцям від світової спільноти.

“Людина припускає, Бог розпоряджається. Я мріяла про народження дитини і завжди хотіла мати велику сім’ю. Місяць і рік народження не планувала, завжди хотіла, як і всі майбутні батьки, народити здорового малюка. Після проведення європейського благодійного туру “Українці в Європі” і масштабного міжнародного соціального проекту “Діти за мир у всьому світі” були заплановані гастролі в Америці. Але, на все воля Божа. Коли переді мною постав вибір присвятити себе материнству, виносити і народити здорову дитину або провести гастролі і ризикувати життям малюка, звичайно ж, я вибрала перший варіант. Діти – це подарунок від Бога, а гастролі у мене ще будуть і не тільки в Америці. Підготовка, репетиції, дорога, концерти займають багато сил, здоров’я і часу. Поки я хочу присвятити себе дітям, особливо в перші місяці після народження “, – розповіла Катерина.

Також Бужинська повідомила, що чекає двійню.

“Я завжди мріяла про двійні або близнюків. Але, є мрії, здійснення яких залежить безпосередньо від тебе самого, а є ті, які непідвладні фізичним можливостям людини. Це подарунки долі. Моя мрія збулася, чекаємо двійню – королівську: хлопчика і дівчинку “, – зізналася співачка.

В даний момент співачка прибуває в декреті, але довго затримуватися не збирається.

“Загадувати не буду, з Оленою (ред. – старша дочка Катерини, 9 років) я успішно поєднувала і перебування з дитиною, і роботу. Як Бог дасть. Всю вагітність активно працювала, записувала пісні, одна з яких присвячена коханому чоловіку і незабаром буде презентована. Під час запису пісні діти брали активну участь, штовхалися то ручкою, то ніжкою, крутилися, але мені це лише додавало сил, окриленість і, як помітили в студії, навіть голос зазвучав інакше “, – сказала знаменитість.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини