Без рубрики

В Івано-Франківську понад 35 тисяч сімей отримали субсидії

Опубліковано: 15.12.2016, 14:31 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Під час засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, який відбувся 15 грудня, перший заступник директора департаменту соціальної політики Руслан Зелик розповів про кількість сімей, які оформили субсидії.

На сьогоднішній день субсидії в обласному центрі Прикарпаття мають понад 35 тисяч сімей. Окрім того, на даний час подано ще 17 тисяч заяв, повідомляє WestNews.

За словами Руслана Зелика, на вулиці Військових Ветеранів 10 А було організовано додатковий відділ по наданню субсидій, що набагато зменшило навантаження на центральний офіс, розмішений за адресою вул. Грушевського, 29.

15497508_1249517925104240_1363770698_n

Нагадаємо, звертатися за отриманням субсидії потрібно найближчими днями, оскільки після 1 січня сума субсидії буде нараховуватися з моменту звернення, а не з початку опалювального сезону.

Водночас громадянам, які звернулися за наданням субсидій у листопаді й грудні, її будуть нараховувати з початку опалювального сезону, а надлишок коштів зарахують як авансові платежі в рахунок наступних місяців.

Для тих, хто вже оплатив рахунки за опалення в жовтні й листопаді без урахування субсидії, в разі її призначення решту коштів врахують в грудні й січні.

Додамо, що на даний час в Україні близько 7 млн домогосподарств оформили собі субсидії на оплату комунальних послуг.

Читайте також:  В Івано-Франківську вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. ФОТО.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Без рубрики
Останні новини
ВСІ НОВИНИ