Новини

80-річний франківець встановив рекорд у легкій атлетиці. ФОТО

|

Франківець Іван Файчак – багаторічний викладач кафедри фізичного виховання і спорту, а сьогодні інструктор з фізичного виховання, який вкотре не словом, а ділом засвідчує свою професійну майстерність.

Про це повідомляють на сайті ІФНТУНГ, пише WestNews.

Зокрема, чоловік привіз з дев’ятилітніх Всеукраїнських ігор ветеранів легкої атлетики, дві срібні та одну золоту медаль, встановивши світовий рекорд у віковій категорії 80+ з  бігу 200 м з бар’єрами за 49.35 сек. А ще він посів ІІ місце у категорії бігу 80 м з бар’єрами та зі стрибків у довжину. І це лише особисті здобутки. А є ще й командні: учасники з Івано-Франківщини здобули ще й командні нагороди.

З притаманною йому енергією Іван Ількович розповідає про змагання:

«Біг з бар’єрами – дуже травматичний вид легкої атлетики. Для категорії 80+ навіть змінили умови забігу – не 300 м, а 200. Й все рівно охочих не надто багато. Для мене світовий рекорд у цій категорії – це велика моя перемога й усієї країни. Але на цьому зупинятись не збираюсь. Планую потрапити на ветеранський чемпіонат світу. І хоча я вже маю тринадцять європейських нагород і ніяк не порахую, скільки з всеукраїнських змагань, хочу позмагатись там за перемогу, бо відчуваю у собі потенціал. І хоча я людина й так цілеспрямована, світовий рекорд на змаганнях в Дніпрі неабияк мене надихнув».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Долучились чехи та поляки: у Калуші стартувала акція п’ятого мотопробігу Єдності України. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСпорт
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі