Новини

Агов, браконьєри! Протягом тижня на Прикарапатті викрито 17 порушень правил рибальства

Опубліковано: 22.10.2019, 13:05 | Автор: dmytrosvintsitskiy

У період з 13 по 19 жовтня Івано-Франківським рибоохоронним патрулем зафіксовано 17 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Так, складено три протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 13 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП та оформлено один акт виявлення та вилучення безгосподарського майна на чотири сітки загальною довжиною 1 300 м.

«На порушників держінспекторами накладено 1 275 грн штрафів. Три справи направлено до судів для притягнення винних осіб до відповідальності – накладення згідно із ч. 4 ст. 85 КУпАП штрафів від 340 до 680 грн», – повідомив в.о. начальника рибпатруля Ігор Корсун.

Для прикладу, 13 жовтня державні інспектори здійснили рибоохоронний рейд по р. Дністер та притоках в Галицькому районі. Так, поблизу смт Більшівці виявлено місцевого мешканця, який здійснював незаконний лов забороненим знаряддям – 2-метровою сіткою-«екраном». Виловленої порушником риби держінспектори не виявили. Заборонене сітне знаряддя лову вилучено.

16 жовтня рибпатрульні викрили порушника, який здійснював лов риби забороненим знаряддям – підйомною сіткою-«крошнею». Він рибалив на р. Гнила Липа поблизу с. Тустань Галицького району. Браконьєрського улову держінспектори не виявили. Заборонене сітне знаряддя лову вилучено.

Того ж дня, неподалік від місця вищезазначеного правопорушення рибпатрульні затримали ще одного браконьєра з сіткою-«крошнею». Заборонене сітне знаряддя лову вилучено. Виловленої порушником риби держінспектори не виявили.

Усі три випадки кваліфіковано як грубі порушення правил рибальства та на затриманих осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ передані до судів для притягнення вииних осіб до відповідальності.

В Управлінні Держрибагентства у Івано-Франківській області функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Галицькому районі на річці Гнила Липа рибпатруль затримав браконьєра

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ