Статті

Активісти замальовували написи, де можна купити наркотики

|

Сьогодні відзначається міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиків і їхнім незаконним обігом. Сьогодні в Івано-Франківську активісти та поліція провели соціальну акцію проти алкоголю і наркотиків, інформує WestNews

 Це всеукраїнська акція боротьби з алко- та наркозалежністю. Вони замальовують назви Telegram-каналів, де можна купити наркотики. Найгірше, що такі написи є в школах.

Серед волонтерів є Артур, який з тринадцяти років вживав алкоголь і наркотики, а зав’язати зміг лише недавно. Тепер хлопець та його однодумці хочуть донести до людей, що жити треба здорово.

“Ми хочемо донести інформацію що треба тверезо жити. Маємо трафарети, будемо робити написи про здоровий стиль життя. Почнемо зі шкіл, бо тут навчаються діти, і наркотичні написи є недопустимими. Є люди, яким важко, які вживають наркотики, бо не бачать сенсу в житті”, – розповів Артур Піп, волонтер.

Він зізнається – з 13-ти років вживав алкоголь і наркотики, а зав’язати зміг лише недавно. Тепер Артур та його однодумці хочуть донести до людей думку про те, що жити треба здорово.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатець, який збував наркотики, чекає на вирок у СІЗО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Статті
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі