Новини

Андрій Бойчук: Обласна рада не повинна перетворюватися на майданчик для політичних баталій

|

Сьогодні під час позачергового засідання сесії Івано-Франківської обласної ради голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук звернувся до депутатів щодо ситуації з виборами на 87 окрузі, пише WestNews.

За його словами, вибори на окрузі виявилися непростими й навіть конфліктними, про що свідчили  численні порушення та навіть підкуп виборців, погрози членам Окружної виборчої комісії. Андрій Бойчук розповів, що поліція розпочала 17 кримінальних проваджень.

На депутатське звернення голова ОДА зауважив, що обласна рада не повинна, не дочекавшись результатів роботи правоохоронців, та розгляду справ у суді, самостійно встановлювати факти, події та призначати винних, а також робити якісь висновки, спираючись на судження зацікавлених сторін.

Також Андрій Бойчук звернутися до автора звернення, оскільки, на його переконання, це не результат колективної творчості шановних депутатів, а нав’язаний кимось єдиний для них вірний погляд на події.

«Звучать голослівні звинувачення спецпризначенців СБУ в пошкоджені чи підробці виборчої документації, про «злочин під час війни, злочин під час пандемії, злочин під час кризи»… Шановний авторе, ці хлопці боронять нашу країну на Донбасі, а не зі студій політичних ток-шоу, не вам їм розповідати про війну. І якщо ви вже вирішили звинуватити їх, то хоча б не полініться отримати 100% докази своєї правоти. Якщо когось з суб’єктів не влаштовують результати виборів і йому відомі факти порушення виборчого законодавства, він має звернутися до суду та до правоохоронних органів», – наголосив у виступі Андрій Бойчук.

Він закликав народних обранців не перетворювати сесійну залу на майданчик для політичних баталій.

«Депутати та громадськість мають контролювати хід розгляду судових справ, я особисто долучуся до цього процесу, – наголосив голова ОДА. – Звернення обласної ради не може бути правовою підставою для визнання виборів недійсними та оголошення повторних виборів народного депутата. А навпаки – може бути розцінене як втручання у діяльність судових та правоохоронних органів. Закликаю депутатів бути зваженими й відповідальними. Не перетворювати обласну раду на майданчик для політичної боротьби, а зосередитися на розв’язанні нагальних проблем прикарпатців».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківська обласна рада вимагає визнати вибори у 87-му окрузі недійсними

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі