Андрій Бойчук офіційно представив новопризначеного першого заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації

В обласній держаний адміністрації відбулося офіційне представлення новопризначеного першого заступника голови ОДА.

«Вважаю Андрія Ярмольського командною людиною, яка у своїй роботі, в першу чергу, керується конструктивом. Наш план дій спрямований на реалізацію ефективної стратегії розвитку області. Лише спільними зусиллями та плідною працею нам вдасться досягти хороших результатів», – наголосив голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

Також очільник області розповів про реалізацію державних і регіональних програм, протидію коронавірусній інфекції, перспективи залучення інвестицій, створення нових робочих місць та інші напрямки соціально-економічного розвитку Прикарпаття.

Своєю чергою Андрій Ярмольський розповів, що призначення на цю високу посаду для нього є передусім надзвичайною відповідальністю.

«Я буду дотримуватися принципу згуртованої командної роботи. У мене є бачення щодо можливостей покращення і підсилення роботи. Основний її пріоритет – це результативність, логічність та послідовність. Вважаю, що має бути одна логіка і стратегія наших дій. Необхідно підвищити коефіцієнт корисності наших справ для області й країни, а це означає оптимізувати себе, в першу чергу, налаштувати свій робочий час, графік і оптимізувати владні структури», – зазначив Андрій Ярмольський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрій Бойчук: Наш пріоритет – налагодження комунікації з територіальними громадами області

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі