Культура і мистецтво

“Антитіла” презентували новий альбом “Сонце”

Опубліковано: 09.12.2016, 16:00 | Автор: dmytrosvintsitskiy

9 грудня вийшов в світ новий, п’ятий альбом групи “Антитіла” – “Сонце”. Про це передає West News посилаючись на “24 канал”

Робота над альбомом тривала протягом року, а основна його частина була записана в останні три місяці. Аранжувальником і співавтором музики багатьох пісень альбому виступив Максим Сиволап:

“З “Антитілами” завжди цікаво працювати, бо в них є головне – музичний смак, любов до гарних гармоній, глибина та культура текстів. Головне, що хотілося отримати від альбому “Сонце” – свіжості в стилістичному плані, але при цьому не відступаючи від канонів самих “Антитіл”, тобто – при якихось більш сучасних синтезаторних партіях, ударних партіях, хотілося залишити класичні гітарні соло і класичні структури пісень, тому що це все дуже близько нашим людям, багато з яких виросли на хорошій західній музиці”.

Зводив альбом Дмитро Хомулко “Bobina records”. З Дмитром “Антитіла” розпочали свою співпрацю з альбому “Все красиво” і з цього моменту зведення композицій група довіряє виключно йому. Тарас Тополя, фронтмент групи “Антитіла”додає:

“Ще два місяці тому було складно повірити, що ми встигнемо випустити новий альбом. Дуже щільний графік ставив під сумнів наші плани, але весь творчий потенціал, накопичений за два роки, просто виплеснувся з нас в студії. Кожен день ми створювали і творили. Експериментували, додавали і видаляли, будували і ламали. Іноді все з початку, але головне – в кайф. Все відбувалося на одному диханні. Пісні дуже різні, деякі – кардинально протилежні за емоціями. “Сонце” – це звичні “Антитіла”, але в якісному новому саунді. Ми експериментували, але завжди дотримувалися тих основ, за які нас полюбили шанувальники – зміст, чесна лірика, драйв. Альбом бажано прослухати за один раз, повністю від першої до останньої пісні. Нашій країні потрібно зараз щось світле і гаряче, щоб рухало нас вперед. Хочеться дати людям в цей непростий період якусь надію”.

Вже сьогодні альбом “Сонце” доступний на офіційному сайті групи, він включає в себе 9 композицій, три з яких вже стали відомими: “Люди як Кораблі”, “Танцюй” і “Одинак”. Альбом виходить у двох різних місцях – CD і Флеш карта в упаковці DigiPak. Власникам альбому на Flash-карті доступний ексклюзивний контент.

Нагадаємо, що з лютого 2017 року стартує великий всеукраїнський тур “Сонце”, на підтримку нового, однойменного альбому. “Антитіла” відвідають понад 35 міст України та, крім нових пісень, шанувальники зможуть почути улюблені треки з минулих альбомів.

758462

Читайте також: Іменита уродженка Франківська здивувала естетичним “червоним” кліпом

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ