Суспільство

Аваков оголосив конкурс на посаду голови Нацполіції

Опубліковано: 17.11.2016, 16:01 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив проведення консультативного конкурсу для діючих поліцейських на заміщення посади голови Нацполіції.

arsen-avakov

«Призначення на посаду керівника Національної поліції України згідно з законодавством не передбачає проведення конкурсу. Однак, з огляду на той факт, що до людини, яка обійме посаду Голови Національної поліції України, має бути беззастережна довіра, як українського суспільства, так і міжнародного політикуму, я прийняв рішення про проведення консультативного конкурсу для діючих поліцейських на заміщення цієї посади», – написав він на своїй сторінці у Facebook повідомляє WestNews.

За словами Авакова, він створив Консультативну комісію, «до якої буде запрошено фахових експертів з міжнародного корпусу наших стратегічних партнерів – США, Канади, Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM) та авторитетних експертів від української громадськості».

«Відбір буде здійснюватися Комісією на підставі результатів кваліфікаційних іспитів та співбесіди. Після фінальної співбесіди Консультативна комісія рекомендуватиме мені кандидатів. Після цього найкращий з відібраних кандидатів буде запропонований мною на розгляд Кабміну», – написав Аваков.

Аваков заявив, що умови конкурсу будуть оголошені найближчим часом.

Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе на прес-конференції 14 листопада оголосила про свою відставку.

Читайте також: Патрульна поліція Франківська оголосила про початок нового флешмобу

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Суспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ