Новини

Без черг та з усіма санітарними вимогами: як у Франківську голосують на місцевих виборах

|

Сьогодні, 25 жовтня, у день проведення місцевих виборів 1026 виборчі дільниці на Прикарпатті розпочали свою роботу вчасно і без порушень.

В Івано-Франківську виборчі дільниці працюють в нормальному режимі й станом на 11.00 великих скупчень людей не спостерігається, передає кореспондент WestNews.

Одночасно у приміщенні для голосування перебуває до восьми виборців. Черги поки немає.

На виборчій дільниці по вул. Незалежності, 12 на вході міряють температуру.

Всі члени ДВК працюють у масках, як і спостерігачі. У кабінках для голосування після кожного виборця ручку та столик обробляють антисептиком.

На дільниці #260916 в Івано-Франківську процес голосування йде нормально. Голова ДВК каже, що отримали понад 5 тисяч бюлетенів і порушень поки не фіксували.

“Проголосувало станом на 12.00 близько 150 виборців. Зареєстровано у нас 15 спостерігачів. Поки усе йде добре. Було подано 5 заяв про бажання людей голосувати за місцем проживання через стан здоров’я. Серед цих людей хворих на COVID-19 не було. Члени комісії зі скринькою вже поїхали до них”, – зазначає голова дільничної виборчої комісії Віталій Ходан.

Він також додає, що засобами захисту та антисептиками усіх 12 членів комісії забезпечили. І вони нічого не докуповували власним коштом.

Варто додати, що в день місцевих виборів в Україні відбувається всенародне опитування. Біля виборчих дільниць мали б знаходитися інтерв’юери в білих накидках “5 питань від президента”.

Проте, на дільниці по вулиці Незалежності наш кореспондент так і не побачив інтерв’юерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті вчасно не відкрилася одна виборча дільниця

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі