Комуналка

Біля Франківська селяни заблокували вантажівку, яка скидала скло на стихійному сміттєзвалищі

|

В селі Підлужжя Івано-Франківської міської громади мешканці спіймали і заблокували водія вантажівки, який звозив бите скло на стихійне сміттєзвалище, пише WestNews.

Такі ситуації тут трапляються не вперше. Місцеві мешканці і ставлять таблички, і прибирають, проте все одно знаходяться люди, які вивозять сюди відходи, утилізація яких коштує грошей, зокрема, скло.

Житель Підлужжя Василь Гембурич розповів Суспільному Карпати, що затримати порушників до приїзду поліції не вдалося.

“Машину ми затримали. Він (водій – ред.) висипав скло. Коли вже мала приїхати поліція, до водія під’їхали два чоловіки. Тільки поліція під’їхала, вони дають взад і кажуть, що вантажать скло на КАМАЗ. Я думаю: тренуйтеся трохи. Вони розвертаються і втікають полем. Ми наздоганяли, скільки могли, але в нас легкова машина. І вони втекли у ліс. Коли приїхали поліцейські, ми дали їм фотографії КАМАЗу, його номер. Пробиваємо по базі – номер не пробивається. Значить що? “Лівий” КАМАЗ?”.

За його словами, номерів авто, на якому приїхали два чоловіки до водія, у базі даних поліції теж не було. Наразі, заяву до поліції офіційно зареєстрували та чекають.

Зі стихійним сміттєзвалищем селяни борються кілька років: пишуть заяви в поліцію, блокують авто, які звозять у їхнє село сміття. Але досі справа не зрушила з місця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Городенківщині горить сміттєзвалище. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі