Здоров'я

Блок-пост від навчання не звільняє: як франківські студенти-медики працюють на карантинних КПП. ФОТО

|

Уже тиждень більше 30 студентів Івано-Франківського національного медичного університету працюють на контрольно-пропускних пунктах Прикарпаття.

Під час 12-годинних чергувань вони встигають вчитися і навіть здавати модулі, пише WestNews.

Щоранку студенти ІФНМУ виїжджають на блокпости, які розташовані на межі Івано-Франківської області. Чергування триває з 9:00 до 21:00 години.

Виїжджають по двоє, протягом чергування міняються і мають можливість по черзі відпочити. Власне за блокпостом закріплені чотири студенти. Працюють пари два дні через два, або й три через три. Домовляються про графік самостійно.

«Ми проводимо температурний скринінг у водіїв і пасажирів, — розповідає студентка шостого курсу, членкиня студентського профкому ІФНМУ Анастасія Нагірняк. — Поліція зупиняє автомобіль, ми підходимо і пропонуємо провести замір температури тіла. Якщо водій погоджується, ми міряємо температуру. Якщо бачимо підвищену температуру, тоді рекомендуємо звернутися до лікаря».

Якщо водій відмовляється міряти температуру, його не можна примусити. Це добровільна процедура. Серед водіїв і пасажирів трапляються люди, які скаржаться на відсутність нюху чи смаку, і питаються поради.

У цей же час працівники поліції виконують свою роботу — перевіряють документи, працюють в рамках своїх повноважень. Під час чергувань студенти встигають і вчитися.

«Знаю, що є хлопці, які мають бездротові навушники, і так слухають лекції, — каже Анастасія Нагірняк. — Часом навіть дистанційно здаємо модуль чи відповідаємо на парі прямо з блокпоста. Викладачі знають про це і з розумінням ставляться до студентів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студенти-медики долучаться до чергування на карантинних блокпостах

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі