Здоров'я

Брошнів-Осадська міська лікарня поповнилась сучасним медичним устаткуванням з США. ФОТО

|

Цими днями Брошнів-Осадська міська лікарня отримала допомогу від американської благодійної місії «Мараната» в особі корінного раківчанина Ярослава Кирика, який уже 25 років проживає в США, пише WestNews.

Про це йдеться на сторінці Брошнів-Осадської територіальної громади.

Ця подія відбулася завдяки співпраці медустанови з Благодійним фондом «Вефіль». Лікарня отримала: рентген-апарат, зчитувач для рентген-знімків, УЗД-апарат.

Також на потреби медицини громади передано: стійку для крапельниць, тискомір, ходунки-лоратори, візок інвалідний, стійку лапароскопічну, дезінфектори, захисні костюми, халати. Це уже не перша допомога від американських благодійників.

Засновник місії Ярослав Кирик активно допомагає землякам з 2016 року, співпрацює із БФ «Вефіль» та громадською організацією села Раків «Своя сторона».

Особливе завдання такої злагодженої благодійної діяльності – допомогти малозабезпеченим сім’ям, стареньким і одиноким пенсіонерам, людям з обмеженими функціональними можливостями, воїнам АТО та їхнім родинам.

“З добром у серці та щирими і благородними цілями реалізовуються важливі проєкти та справи милосердя.Дякуємо за надану допомогу та надіємось на подальшу співпрацю. Нехай ваші добрі справи і всі починання повернуться сторицею”, – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатські медичні заклади отримали обладнання для боротьби з коронавірусом. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі