Новини

“Буковина” – “Прикарпаття”: перемога гостей

|

Сьогодні, 3 березня, МФК “Прикарпаття” на виїзді зіграв проти чернівецької “Буковини”. На табло 2:3, пише WestNews.

Про це повідомила пресслужба МФК “Прикарпаття” на офіційному сайті клубу.

На початку матчу команди обмінялися забитими м’ячами: на гол Андрія Кохмана господарі відповіли за лічені хвилини, однак наприкінці першого тайму Роман Дитко знову вивів “Прикарпаття” вперед – 1:2.

На 71-й хвилині івано-франківці збільшили перевагу у рахунку: це Роман Дитко оформив дубль. Втім, останнє слово у цьому поєдинку було за буковинцями, які зуміли скоротити відставання до мінімуму – 2:3.

Надалі, підопічні Руслана Мостового продовжать підготовку до весняної частини сезону в Івано-Франківську.

Нагадаємо, що перший офіційний матч 2021-го року “Прикарпаття” зіграє 12 березня у Горішніх Плавнях. Це буде перенесена гра 1-го туру Першої ліги з “Гірником-Спорт”.

ЧИТАЙТЕ ТАКООЖ: Юні футболісти з Прикарпаття беруть участь у львівському турнірі. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!