Новини

Бурштинська ТЕС спростувала інформацію про надходження на підприємство вугілля з Росії

|

На Фейсбук-сторінці Бурштинської ТЕС наголошують на некоректності даних, пише WestNews.

“Відповідаємо: Бурштинська ТЕС не завозить вугілля з РФ. Вугілля в цих вагонах прибуло з Казахстану. Імпорт вугілля – це змушена міра для стабілізації роботи енергосистеми. Українське вугілля – це пріоритет №1 для нас. Ми не маємо відношення до вагонів. Вибір вагонів – це відповідальність міжнародних логістичних компаній, які займаються перевезенням вугілля”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, дирекція підприємства раніше повідомляла, що підвищене навантаження на теплову генерацію з грудня минулого року змушує ДТЕК “Енерго” шукати додаткові джерела палива.

“Ми робимо все можливе, щоб забезпечити стабільну роботу енергосистеми. Тому окрім використання українського вугілля компанія закоповує вугілля з Казахстану та Польщі”, – наголошують на підприємстві.

Зокрема, на Бурштинську ТЕС у березні-квітні зайшло більш як 100 тисяч тон вугілля з Казахстану та близько 25,5 тисяч тон польського.

Доставкою вугілля займаються логістичні фірми, які організовують міжнародні перевезення. І вони обирають вагони, які будуть використовувати.

“Ми не маємо до цього відношення. Імпорт вугілля – це крайня та тимчасова міра для стабілізації роботи енергосистеми. Українське вугілля – було і залишається запорукою енергонезалежності нашої країни. Вугільні підприємства ДТЕК “Енерго” в повну потужність продовжують видобувати українське вугілля, яке призначене для теплової генерації”, – пояснюють працівники.

До слова, з початку року шахтарі ДТЕК “Енерго” видобули більше 4,4 млн тонн вугілля газової марки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті бурштинське підприємство скидало забруднюючі речовини у Дністер

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі