Надзвичайні ситуації

Чергова спроба захоплення Центрального ринку провалилася: Халаменда пішов з нічим. ВІДЕО

Опубліковано: 25.06.2020, 11:08 | Автор: dmytrosvintsitskiy

24 червня кримінальний елемент Ігор Халаменда, відомий в бандитських колах на прізвисько Бура, у супроводі кількох десяток тітушок спробував вкотре захопити Центральний ринок Івано-Франківська.

Надвечір бандитське угрупування Халаменди увірвалося на територію Центрального ринку. Команда молодиків спортивної статури під керівництвом Бури намагалася встановити контроль над адміністративними і торговими приміщеннями ринку, повідомляє видання “Правда ІФ”.

Усе це супроводжувалося погрозами та нецензурною лайкою у бік діючої законної адміністрації ринку ТОВ «Марксмен Компані».

Керівництво ТОВ «Марксмен Компані» одразу викликало поліцію. Втім, правоохоронцям довелося не тільки задокументувати злочинні дії Халаменди, а й стати заручниками його неадекватних дій.

Він діяв неадекватно та відмовлявся на вимогу поліції покидати торгові приміщення. І лише о 3 годині ранку ситуація отримала розв’язку: Ігор Халаменда у супроводі правоохоронців покинув території ринку.

Зауважимо, що ТОВ «Марксмен Компані» є легальним оператором ринку, про що отриманий експлуатаційний дозвіл в Держпродспоживслужбі. Товариство легально перебуває на території ринку на підставі договору оренди з ТОВ «Торговий Сервіс».

Наразі триває корпоративний спір, відкрите кримінальне провадження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “До грошей”: на Халаменду знову вилили нечистоти. ФОТОФАКТ

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Надзвичайні ситуаціїНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ