Культура і мистецтво

«Чи падає улітку сніг?»: в Івано-Франківському драмтеатрі презентували трагікомедію про самовідданість матерів. ФОТО

|

У вівторок, 22 травня, Франківський драмтеатр провів прес-конференцію з нагоди виходу прем’єри ”Чи падає влітку сніг?”.

Про виставу розповів директор-художній керівник театру Ростислав Держипільський, режисер Андрій Кирильчук, актриси Ганна Бабинська та Ірина Буняк, інформує WestNews.

Вже у неділю, 27 травня о 18:00 у Франківському драмтеатрі відбудеться прем’єра трагікомедії «Чи падає влітку сніг?» за мотивами п’єси Петра Гладиліна “Вийшов Янгол з туману”.

Режисер вистави – Андрій Кирильчук, художник-постановник Олеся Головач, художник по костюмах Олена Андрійчук.

«Доводиться мені часто перечитувати стоси драматургії, які мають бачити в результаті глядачі. Коли мені Андрій показав текст, то у кінці я заплакав. То був такий катарсис. Я з нетерпіння очікую цієї роботи у нашому театрі. Акторський склад чудовий. Є і старше покоління і середнє і молодше», – розповідає директор театру Ростислав Держипільський.

«Мені ця історія дуже запала в душу, бо вона написана простою зрозумілою мовою. Має також пласт метафоричності та містичності. Ця історія сучасна і потребує яскравих характерів, хорошої акторської гри. Внутрішньо я присвячую цю роботу для власної мами. Для всіх жінок, які є мамами, адже вони готові жертвувати всім заради нас», – зазначає режисер Андрій Кирильчук.

«Не думаєте що це просто пафосна річ. Ця героїня надзвичайно цікаво. Вона навіть при своїй жіночій слабкості є дуже сильною. Ця жінка своїми емоціями зможе заповнити душу кожного глядача», – каже виконавиця головної ролі Ганна Бабинська.

«Це надзвичайна тепла історія про вічне світло душі. Ми намагалися любов передати через вирішення простору. Глядач буде занурений у цю атмосферу. Тут всі зміни, які буде переживати жінка, будуть відображатися у просторі», – каже Олеся Головач.

Сюжет: на День народження бабусі Катерини Андріївни збираєсться уся родина два сини, їхні дружини і доньки. Святкові страви на столі, а ось святкового настрою бракує. Бо раптом з шафи вивалюсться той самий присутній у кожній родині скелет. Виявляcться, що два брати бідний – вчений та заможний бізнесмен вже три роки знаходяться у стані запеклої ворожди. I тут у голові старенької люблячої матері народжуeться геніальна ідея – вдати з себе божевільну. Сюжет дуже заплутаний, згодом стане важко зрозуміти, де гра, а де справжнє життя. А фінал вистави змусить усіх ще гостріше відчути любов до своїх близьких і зрозуміти, що найбільший скарб, який ми маємо – це родина.

Нагадаємо, в Івано-Франківську відбувається фестиваль хорової музики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Я не козел! “Дикун” Гнатковський розповідав франківцям, про що мовчать чоловіки

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі