Здоров'я

Чому Івано-Франківщина досі у “червоній” карантинній зоні: перевищений ряд показників

|

На запитання, чому Івано-Франківщина досі перебуває у “червоній” карантинній зоні та живе в режимі суворих карантинних обмежень, дали відповідь в Івано-Франківській облдержадміністрації, пише WestNews.

За словами голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука, Міністерство охорони здоров’я визначило ряд контрольних показників, з допомогою яких визначається загальна епідемічна ситуація у регіонах України та спроможність системи охорони здоров’я забезпечити відповідне надання медичних послуг.

“Мова йде про:· Кількість тестувань методами ПЛР та ІФА (не менше 300 тестувань на 100 тисяч населення);· Коефіцієнт виявлення випадків інфікування (не більше 20%);· Динаміка рівня госпіталізацій (не більше 50%);· Рівень госпіталізацій (не більше 60 на 100 тисяч населення);· Завантаженість ліжок з киснем (не більше 65%).Крім того, враховується показник перевищення епідпорогу сумарний для COVID-19, грипу та ГРВІ”, – зазначив Андрій Бойчук на своїй сторінці у соцмережі.

Перевищення окремих показників в Івано-Франківській області спричинило запровадження так званої «червоної» зони та строгих карантинних обмежень.

“Прикарпаття вже минуло пік захворюваності. На щастя, зараз ми спостерігаємо позитивну динаміку. Показники стабілізуються, однак рівень госпіталізації на 100 тисяч населення залишається вищим встановленої допустимої норми. Станом на зараз цей показник сягає шкали 63,5 при допустимих межах – 60. Це означає, що за останні сім днів в області госпіталізували 867 осіб, при допустимому рівні – 820 осіб”, – додав очільник Прикарпаття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобільний госпіталь з Богородчан перевезли на Хмельниччину

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі