Новини

Cуд Звіжинського проти МВК: незабаром вирок

Опубліковано: 11.11.2016, 10:57 | Автор: dmytrosvintsitskiy

11 листопада Івано-Франківський міський суд продовжив розгляд позову Анатолія Звіжинського до виконавчого комітету Івано-Франківської міськради.

“Комісія була сформована з порушеннями – до неї не мали права входити заступники голів міста та управління культури. Крім того, у Ірини Клицюк, наскільки мені відомо, немає трьох необхідних років роботи у цій сфері”, – розповів Анатолій Звіжинський про причини свого судового позову до МВК.

Представником відповідача, виконавчого комітету, виступила Ірина Тарновська. А позивач Анатолій Звіжинський, незважаючи на відсутність юридичної освіти, відмовився від послуг адвоката та представляв себе сам, повідомляє WestNews.

img_20161111_090504

Власне, під час самого судового засідання були заслухані пояснення позивача та відповідача. Водночас, на засідання не з’явилася третя особа – нинішній директор ЦСМ Ірина Клицюк.

Нагадаємо, представниця відповідача подала клопотання про її залучення до розгляду справи, втім, остання з невідомих причин на засідання не заявилася.

Відтак, суд оголосив перерву. Наступне засідання, яке мало би статті останнім у даній справі, заплановане на 22 листопада на 14:05.

Читайте також: Смертельна ДТП на Прикарпатті: загинули жінка та неповнолітня дівчина.

img_20161111_090536

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ