Економіка та гроші

Ціни на споживчий ринок: яка ситуація на Прикарпатті за квітень 2021

|

За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку у квітні 2021 року порівняно з березнем поточного року, як в області, так і в Україні  становила 0,7%, з початку року – 4,6% та 4,8% відповідно.

Про це повідомило Головне управління статистики в Івано-Франківській області, пише WestNews.

У квітні 2021року приріст споживчих цін на 0,2–1,3% зафіксовано в усіх регіонах України.

На споживчому ринку області у квітні поточного року порівняно з березнем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,9%.

Найбільше     (на 11,2%) подорожчала соняшникова олія. На 7,5–1,2% підвищилися ціни на маргарин, продукти переробки зернових, м’ясо птиці, цукор, сало, рис, свинину, сметану, овочі, кисломолочну продукцію.

Водночас на 2,7–0,8% подешевшали масло, риба та продукти з риби, фрукти.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,5%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 2,7%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% відбулося за рахунок підвищення цін на утримання та ремонт житла на 1,9% і плати за оренду житла – на 1,8%.

Ціни на транспорт у цілому знизилися на 0,6% через подешевшання автомобілів на 1,1%, палива та мастил – на 0,8%. Відтак, подорожчав проїзд в залізничному пасажирському транспорті на 0,6%

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківщину вітають з Днем Європи

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Економіка та гроші
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі