Новини

ДЦП – не вирок: сильна духом коломиянка доводить, що немає нічого неможливого. ВІДЕО

|

Коломиянка Уляна Дяків, яка живе з ДЦП, завдяки спорту змогла встати на ноги, пише WestNews.

“ДЦП – це не вирок”, – вирішила вона і записалася в спортзал. Спочатку рідні не вірили, що це допоможе. Проте, зараз підтримують її. 20-річна мешканка Коломийського району, вирішила спробувати свої сили в спорті. Не завадили цьому ні сніг, ні лінь, ні ДЦП. Дівчина віднайшла внутрішню мотивацію і вже має хороші результати.

Тренером Уляни став кандидат у майстри спорту Олександр Лесько. Завдяки його підтримці дівчина досягла великого прогресу перейшовши з ходунців на милицю.

“Потрібно працювати над собою, і ніхто, крім тебе не вирішить твоєї проблеми. Тому перш за все доводьте собі, що можете. Я рада, що знайшла те, що подобається”, – говорить дівчина.

Незважаючи на все, Уляна студентка, яка вчиться у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки на факультеті фізичного виховання спорту та здоров’я. Дівчина теж допомагає дітям, які стикнулися з такою ж ситуацією, підтримуючи, а іноді й підказуючи їм.

“Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І в результаті виявиться те, що Ви робите неможливе”, – каже вона.

Більше у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтери з Верховинщини будують каплички на Луганщині

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі