Блоги

500 гривень за діагностику долі

|

Часто люди не можуть самостійно розібратися з внутрішніми конфліктами, дитячими комплексами, деструктивними установками та іншими психологічними, побутовими проблемами, що заважають саморозвитку і реалізації власних здібностей.

Тоді вони звертаються за допомогою до психологів. Крім традиційних психологічних практик, які допомагають людям розібратися у собі, є ще й інші.

Так, свої послуги пропонують езотерики, нумерологи, астрологи та інші. Тут і діагностика та корекція долі, аналіз складних життєвих ситуацій, їхня розв’язання, і загалом безліч всього іншого.


Я ж вирішила зупинитися тільки на діагностиці проблеми й перевірити яким чином це все відбувається у нашому місті.

Знайшла у мережі контакти езотерика, нумеролога. Насправді в Івано-Франківську таких експертів достатньо. Я зупинилася на першому, хто потрапив у поле зору.

Про нього на різних сайтах ще й відгуки були. Назвемо його паном Б. Думаю: “Треба брати”. Набираю. Гудки, гудки, далі гудки. В голові промайнула думка: “В мене тут складні життєві обставини, а коректор долі слухавки не бере.”

І раптом слухавку зняли. Але по той кінець дроту тиша. Починаю алокати. Озвався голос. Перепитую, чи це точно пан Б. Каже, так.

Розповідаю, що побачила в інтернеті номер телефону, в житті почалися якісь негаразди, не знаю що маю з цим робити. Запитує мене, що ж власне трапилося.

Довго не думаючи кажу: “Кинув хлопець! Не щастить мені у житті.” Погодьтесь, поширене питання. Особливо, якщо дівчині 26 – вже б і дітей, і чоловіка, і все що там по життю додається. А тут кидає хлопець. Явно проблема ж, що не кажіть!

Питає як мене звати та скільки років. Сьогодні я Маргарита, мені 26, я з Івано-Франківська. Розпитую далі, як він допоможе мені розв’язати мою проблему і скільки це коштуватиме.

Послуга з діагностики вашої проблеми виявляється вартує не багато, не мало – 500 гривень за годину розмови. Розповів, що мені варто з ним зустрітися. Ми мінімум поговоримо годину. Він все проаналізує і вирішимо, що далі з цим всім роботи.

Кажу, що подумаю над цим і перетелефоную. Але якось здалось, що інформації для мене щось замало. Тому починаю говорити, що з дня у день мене переслідують негаразди. Вже не знаю, що з цим всім робити. Згадую про нумерологію. Питаю, чи може по цифрах мені щось розповісти.

Запитав, чи знаю я точну годину свого народження. Аякже! Щоб дівчина Маргарита у 26 років і не знала години народження! Впевнено відповідаю – 13:48. Питає ще про день. 26 лютого… І тут трохи “підвисла”.

Мозок не зразу зрозумів, з якого року народження 26-річна дівчина. Дівчата в офісі підказали, що це 1994 рік. Отож, картина наступна: Маргарита з Івано-Франківська народилася о 13:48 26 лютого 1994 року.

У трубці чую, як пан Б. записує мої дані. Знаєте, як люди тримають між плечем і вухом затиснутий телефон? І голос так зразу змінюється на зосереджений і поважний, щоб раптом нічого не упустити при записі. Записав. Сказав, що проведе аналіз по даті народження, але нам вже завтра об 12:00 треба зустрітися і поговорити.

“То ви зможете завтра до мене прийти? На 12:00, наприклад, вийде?” – питає мене. Я ж дякую за консультацію, кажу що подумаю і перетелефоную…


Ось так в Івано-Франківську за 500 гривень можна діагностувати свою долю. А там далі як піде… Розв’язання проблеми потягне за собою індивідуальну суму. Проте, вдаватися до таких маніпуляцій, діяти самостійно чи звертатися до психологів – особисті переконання кожного. Адже ваше життя знаходиться тільки у ваших руках!

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Блоги
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі