Неповнолітня франківчанка, яку розшукували поліцейські, залишається у шоковому стані

|

Як писав WestNews в Івано-Франківську, 3 грудня, була зникла неповнолітня дівчинка Жукевич Вероніка. Поліція  оголосили її у розшук.

Правоохоронці повідомляли, що 03. 12. 2016 біля 10:00 дитина пішла з дому в магазин і не повернулась.

Уже того ж дня, 3 грудня, о 23:25 12-річну дівчинку було знайдено, а розшук – припинено. Про це повідомила начальник сектору молодіжної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області підполковник поліції Алла Бойчук. Вона розповіла, що дівчинка їхала в потязі Івано- Франківськ- Яремче. Про місцезнаходження повідомив у поліцію провідник. А от чому так сталося – понині невідомо.

Адже 3 грудня через стресовий стан неповнолітньої, поліцейські роботу припинили, так і не з’ясувавши обставин. Дитину тоді передали батькові.

15338641_1798523193755453_951790433807479877_n

Станом на сьогодні дівчинка залишається у важкому психологічному стані. Алла Бойчук каже, що і на вплив психотропних речовин перевірили, але результати не підтвердились. Все ж, правоохоронці прийняли позицію передати дівчинку психологу, аби спеціаліст поспілкувався з дитиною.

“Дитина наразі нічого ще не може пояснити. Вона у такому важкому стані, психологічному, що з нею зараз працюють психологи. Батько з дочкою обстеження пройшов. Впливу з боку психотропних речовин не виявлино. Це показав розгорнутий аналіз крові. Дитина не може пояснити, чому вона пішла. Вона не розмовляє і замкнута. Ми не можемо “тиснути” на 12-річну дитину. Вирішили, щоб психолог попрацював. Зараз результату немає”, – пояснила Алла Бойчук.

Також правоохоронці перевірили сім’ю дівчинки. Результат позитивний. Дівчинка з благополучної сім’ї. Батьки працюють викладачами.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини


Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі