Культура і мистецтво

Дитячу розмальовку задля популяризації історії древнього Галича презентували в Івано-Франківську

|

В Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти презентували книжку-розмальовку «Золото Галицького замку», пише WestNews.

Розмальвку створили для промоції серед дітей ІІІ фестивалю історичної реконструкції «Галицьке лицарство», який пройде у наступному році в рамках святкування 800-річчя битви під Галичем.

Ідея її видання належить керівнику ГО «Наш Захід» Володимиру Гергелюку. Співвиконавцем проекту є ГО «Поступовий гурт франківців» за сприяння управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації в рамках виконання регіональної цільової програми «Відродження Галича як давньої столиці України» на 2018-2021 роки».

«Щоб фестиваль жив, найкраща промоція –  це поширення інформації, зокрема, серед дітей. Ця розмальовка –  маленька стежина в минуле. Так ми зберігаємо пам’ять про фестиваль.  Розмальовка ілюструє казку про хлопчика  Данила, який переноситься в минуле. Таким чином хочеться донести алегорію про важливість відновлення Давнього Галича та зберегти історичну пам’ять», – каже координатор ГО «Поступовий гурт франківців», професор, доктор історичних наук  Сергій Адамович.

Ілюструвала книжку художниця  Христина Биканова.  Розмальовку буде  передано у заклади культури та освіти області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історична реконструкція: події депортації українців відтворили в Івано-Франківську.ФОТО та ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі