Новини

Для якісної дистанційної освіти: найвисокогірніше село на Прикарпатті обладнали швидкісним інтернетом

|

У селі Гринява, що входить до Білоберізької ТГ, з метою покращення дистанційного навчання учнів провели швидкісний інтернет за гроші з місцевого бюджету.

За словами начальниці відділу освіти громади Галини Дмитроняк, з 11-ти населених пунктів громади у 4-х немає належного інтернет-зв’язку, пише WestNews з посиланням на Суспільне Карпати.

Наразі 5 квітня початкові класи у всіх школах Білоберізької ТГ розпочали навчання. На уроках були присутніми 98 % молодших школярів. Підтверджений діагнозо СОVID-19 мав один учень. Старша школа продовжує вчитися дистанційно.

Як розповів директор Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Роман Зуб’як, ще у 2019-му році було спрямовано 30 мільйонів гривень на проведення швидкого інтернету. І за даними моніторингу, проведеного у червні 2020-го року, 98 % загальноосвітніх закладів області були охоплені інтернет-зв’язком, 82 % з них – швидкісним інтернетом.

Проте більше 25 % дітей на час опитування мали проблеми з можливістю працювати онлайн. Також менше половини учителів використовували платорми для відеоконференцій.

На момент моніторингу 5,5 тисяч вчителів області не мали досвіду впровадження дистанційного навчання, й інститут післядипломної педагогічної освіти скригував навчальні ресурси для підвищення кваліфікації у цьому напрямку. За словами Романа Зуб’яка, за рік 7,5 педагогів пройшли навчання за модулями “Інформаційно-комунікаційні технології”, “Цифрові технології, з Google-сервісів.

Тепер ситуація з організацією дистанційного навчання поліпшилася, каже Роман Зуб’як. У квітні-травні планують зробити нове онлайн-опитування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В одному з прикарпатських ВИШів вивчатимуть актуальність навчальних предметів для практики

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наука
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі