Здоров'я

До Городенківської лікарні вперше почали поступати кисневозалежні діти

|

У Городенківській лікарні відділення для шпиталізації хворих на коронавірус переповнені.

Про це розповіла головна лікарка Олександра Косовець, пише WestNews з посиланням на «Край».

За її словами, лвкарям довелося вчергове перепрофільовувати неврологічні ліжка під інфекційні. Вперше за весь період ковіду поступили важкі кисневозалежні діти, в тому числі двоє до року.

“Сьогодні всі 120 інфекційних ліжок заняті, 6 реанімаційних заняті, розгорнули ще два додаткових. За останній місяць ми купили ще два апарати ШВЛ та отримали від Центру здоров’я ще один, на цей момент усі зайняті. Всі 7 хворих, які перебувають у реанімаційному відділенні, важкі. Одна хвора померла. Таких важких ускладнень, які спостерігаються зараз, не було впродовж усього періоду ковіду”, – розповідає Олександра Косовець.

Вона також підкреслила, що лікування ускладнених випадків договартісне, деякі препарати доводилось збирати з усіх аптек.

“Ця хвиля ковіду буде важкою. Напевно, вірус дуже сильно мутував, адже є випадки, коли хворі взагалі не відчули що в них є серйозні проблеми в легенях, а прояви мінімальні. Субфібрильна температура 37,1-37,2 – багато людей не звертать на неї увагу і продовжують відвідувати громадські місця без обстеження ПЛР”, – вважає медик.

Серйозною проблемою є також те, що всі змучились і перестали міряти температуру взагалі перед тим, як іти на роботу чи до школи.

“Вчергове прошу – обов’язковий попередній запис до лікарів, на обстеження. Не створюйте живих черг, бо після перебування в такій черзі найбільший ризик захворіти або розповсюдити інфекцію.
Бережіть здоров’я своє і своїх ближніх, дотримуйтеся рекомендацій лікарів!” – наголошує лікарка.
Записала Любов Левінська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:COVID-19 на Прикарпатті: понад 600 нових хворих та майже десяток смертей

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі