Новини

Спортсменка з Коломиї здобула першість на чемпіонаті Кубка України з грепплінгу серед дорослих. ВІДЕО

|

Четвертого квітня відбувся Кубок Кропивницького з грепплінгу. На цих змаганнях золото та срібло здобула коломиянка Анна Котюк.

Спортсменка Школи єдиноборств братів Грицьківих Gbroteam Анна Котюк стала чемпіонкою Кубка України з грепплінгу серед дорослих, пише WestNews.

Це перші змагання юної спортсменки у дорослій категорії. Дівчина не приховує того, що із дорослими було важче боротися:

“У перший день змагань проти мене вийшла харківчанка. І вона мене перемогла по балах. І я уже думала, що мені уже не повезе. Але потім я перемогла київську спортсменку. У другий день змагань було кімоно. Ми боролися і дві сутички я виграла.”

Загалом у змаганнях взяли участь 10 спортсменів. Вони здобули 17 медалей: 7 золотих, 9 срібних та 1 бронзова.