Новини

Домашнє насилля: у Франківській ТГ відкрили сім кримінальних справ

|

Від початку 2021 року в Івано-Франківькій ТГ зафіксовано 750 виїздів за повідомленнями про вчинення домашнього насильства. У 292 випадках насилля було підтверджене.

Про це розповів начальник відділу сім’ї та гендерної політики міського департаменту молодіжної політики та спорту Назарій Куземка, пише WestNews з посиланням на Суспільне Карпати.

“Ці цифри подані за інформацією сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Івано-Франківського районного управління поліції, — каже чиновник. — Ми сприймаємо таку статистику як позитивно, так і негативно. Негативно, тому що це — велика цифра. А позитивно тому, що люди почали активніше звертатися за допомогою, більше знають про свої права і не допускають нехтування честю і гідністю одного з подружжя щодо іншого”.

За словами Назарія Куземки, у підтверджених випадках домашнього насильства постраждала 321 людина. З них — 19 дітей, 47 чоловіків і 255 жінок. Поліцейські винесли 235 термінових приписів, склали 197 адміністративних протоколів. Також порушили 7 кримінальних справ.

Керівник відділу сім’ї та гендерної політики зазначає, що департамент молодіжної політики та спорту є головним координатором усіх суб’єктів, які відповідають за реалізацію державної політики щодо попередження домашнього насильства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Франківщині проживає понад дві тисячі багатодітних сімей

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі